Щоденник Літньої школи

«СВІТ ДИТИНСТВА»

СЕРЕДА 19.06. 2019

Тема дня: «Пошук педагогічних істин….»

Місце проведення: Запорізька обласна державна адміністрація м. Запоріжжя, проспект Соборний 164 (зуп. транспорту «майдан Фестивальний»)

09.00-10.00 –  Реєстрація слухачів семінару;  Інтерактивна вправа «Мапа України: географія учасників Літньої школи 2019»;

10.00-10.20 – Відкриття та привітання учасників проблемного семінару.

Озерова Т.Я., директор Департаменту освіти і науки ЗОДА

10.20 – 12.00 – Пленарне засідання семінару

Нерянова С.І., в.о. начальника відділу дошкільної освіти Директорату  дошкільної та шкільної освіти головного управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН України.  «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні».

Овчаренко Л.С., доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії та неонатології з курсом амбулаторної педіатрії Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України. «Особливості здоров’я сучасних дітей»

Яковенко Л.В., поетеса, автор посібників для дошкілля, представник видавництва «Ранок». «Книжкова полиця для дитинки».

Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР. «Чого і як навчати дитину в дошкільному віці». Коментар до змісту програми навчання дорослих на «Літній школі-2019».

12.00 - 12.30 перехід до приміщення ЗОІППО (вул. Незалежної України, 57-а)

12.30 - 13.00   Кава-брейк; виставка матеріалів кращого досвіду роботи ЗДО Запорізької області «Педагогічний інтенсив»; виставка-продаж психолого-педагогічної літератури

13.00 – 14.30 Майстер-класи

Майстер-клас  «Креативні ідеї маленьких пекарів»

Рецепт пісочного тіста

Автор ППД:  Солов’ян Ю.Л., вихователь-методист ДНЗ №100 «Гармонія» м. Запоріжжя

Майстер-клас «Кулінарне мистецтво дітям»

Автор ППД: Коноваленко Л.К., вихователь; Корнєва М.С., вихователь-методист ДНЗ №44 «Веселка» м.Мелітополь.

з 15.45  – Самостійні екскурсії містом:  «Проспект Соборний – Запоріжжя вечірнє»

ЧЕТВЕР 20.06.2019

Пошук дня: облаштування сучасного простору в ЗДО для гри, творчості, релаксу та навчання; сучасним дітям – сучасні педагогічні інновації  (інтелект і творчість);

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-А. І корпус ЗОІППО (аудиторії № 25;46)

8.00 – 10.50 Майстер-класи

Майстер-клас (ауд. №25): «Мистецтво спілкування з батьками».

Тренер: Якуба С.В., старший викладач кафедри дошкільної освіти КЗ«ЗОІППО»ЗОР

Майстер-клас (ауд. №46): Створюємо простір дитинства в ЗДО. «Халабудна педагогіка»

Тренер: Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти

11.20 – 14.15 Майстер-класи

Технологічний парк художньо-педагогічних ідей. Техніка дудлінг «Пори року».

Тренер: Шульга Л.М., к.пед.н., доцент кафедри дошкільної освіти КЗ«ЗОІППО»ЗОР; Овчаренко К.О., керівник гуртка «Акварелька» ДНЗ (центр розвитку дитини) «Лазурний» м.Запоріжжя.

«Ціннісні орієнтації особистості та суспільні цінності»

Тренер: Гавриленко О.В., вихователь-методист ДНЗ №244 «Біла лілея» м. Запоріжжя

14.15. – 19.00. Виїзна екскурсія  в Етносело з обідом та відпочинком

П’ЯТНИЦЯ  21.06. 2019

Пошук дня:  ü  художньо-творчий розвиток дитини і дорослих; гра та навчання в освітньому просторі ЗДО; квазі-ідеї в педагогіці

8.00 - 11.50. Майстер-класи

Майстер-клас (ауд. №25): «Навчання через гру»

Шуляк Олена, Черевична Олена, тренери проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння  між Міністерством освіти і науки України  та The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Майстер-клас (ауд. №46): «Чарівний сон на крилах барвистих сов» (техніка виготовлення анімаційної іграшки).

Тренери: Шульга Л.М., к.пед.н., доцент кафедри дошкільної освіти КЗ«ЗОІППО»ЗОР; Гайдаш А.В. керівник образотворчої студії ДНЗ №101 «Софія» м. Запоріжжя; Птушкіна Л.В. керівник методичного об'єднання вихователів ЗДО Шевченківського району м.Запоріжжя.

фільм про совушку і совенят в роботі

12.10 – 13.30 Актова зала (ауд. №46)

ПЕДАГОГІЧНИЙ КВЕСТ - 2019: ПІДСУМКИ «Підсумкова рефлексія «Як це було». Дерево очікувань. Анкетування учасників. Вручення сертифікатів участі слухачам «Літньої школи 2019»

15.00 – 16.00    Екскурсії для бажаючих: Запорізький обласний художній музей. Експозиція виставки робіт художників. Музей «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

З 16.00  Від’їзд учасників Літньої школи.

Фото для завантаження

Дякуємо всім.  До нових зустрічей!!

P.S. Ви звернули увагу на останнє фото? Коли всі учасники Літньої школи зібрались  на сходинках інституту, з'явилась веселка. І це чудово!